Навчальний процес

Діяльність закладу направлена на реалізаціосновних завдань дошкільної освіти:

• формування особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів;

• збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей;

• патріотичне виховання;

• виховання потреби в самореалізації та самоствердженні.

Пріоритетні напрямки роботи у 2020-2021 році:

Забезпечення наступності у впровадженні особистісно орієнтовної моделі освіти в дошкільні та початковій ланці.
 Формування екологічної свідомості,навичок практичного життя,готовності до взаємодії з навколишнім світом.
Удосконалення роботи щодоформування комунікативно-мовленневої та математичної компетенціїдітей дошкільного віку шляхом упровадження інноваційних методик і технологій.
Програма переходу та адаптаці дітей до ЗДО.

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Постанова кабінету міністрів України 21.08.2019 №800.
Педагогічні працівники ЗДО можуть підвищувати кваліфікацію за різними формами,видами навчання.
Звертаємо увагу! При Закрпатському інституті післідипломної педагогічної освіти передбачено :
Оновлені освітні програми підвищення кваліфікації всіх категорій педагогічних працівників.
Очна,заочна,дистанційні форми роботи.
Науково-педагогічними,методичними працівниками,підготовлені сучасні спец-курси,тренінги,вебінари,мітапи,конференції,мастер-класи,онлайн-заняття.