Пріоритетні завдання для розвитку дітей.

Ранній вік - опанування предметно-маніпулятивною діяльністю,формування активного мовлення,розвиток відчуттів та сприймання(зорові,слухові,тактильні),виховання культурно гігієнічних навичок.
Середній дошкільний вік- ігрова діяльність,формування граматичної правильності мовлення та вихід на творчий рівень сюжетно-рольової гри.
Старший дошкільний вік - формування психологічної зрілості та готовності до навчання у школі(життеві компетентності,мотивація,саморегуляція,вміння спілкуватися,інтерес до пізнавальної діяльності