Організація харчування

Харчування дітей в закладі дошкільної освіти організовано відповідно з інструкцією

«Організація харчування дітей у дошкільному навчальному закладі» та

довідковими матеріалами з питань харчування дітей дошкільного віку.

Адміністрація закладу здійснює постійний контроль за важливими аспектами

організації харчування дітей у закладі, зокрема:

• дотримання нормативно-законодавчих актів щодо організації харчування дітей у закладі;

• розподіл коштів на організацію харчування;

• організація питного режиму для дітей у групах;

• дотримання режиму харчування у закладі;

• дотримання технологічних процесів приготування їжі для дітей;

• дотримання санітарно-гігієнічного режиму на харчоблоці;

• запобігання харчовим отруєнням та інфекційним захворюванням;

• ведення документації щодо організації харчування дітей у закладі;

• проходження медичних оглядів працівниками.

Організація харчування ведеться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» зі змінами від 28.07.2021 №786; Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах ( наказом МОНта МОЗ №298/227 від 17.04.2006. За період 2022-2023 років за результатами перевірок порушень санітарного стану приміщень та харчоблоку , невідповідності нормам калорійності харчування дітей не виявлено.
Оснащення з матеріально-технічної бази з організації харчування забезпечує оптимальні умови для прийому, зберігання, обробки та приготування продуктів харчування.
У закладі складається примірні чотиритижневі меню на всі чотири сезони, які затверджуються з начальником Виноградівськог районного управління,

Головного управління Держспоживспілки в Закарпатській області.Вартість харчування з 02.01.2023 року складає 42 гривні. Меню вивішується щодня увечорі , щоб батьки могли напередодні ознайомитися з ним.