Історія нашого закладу

10 квітня 2008 року заклад дошкільної освіти №2 розпочав своє функціонування.
Тип закладу: дитячий садок загального розвитку, комунальна власність.

Відкрила дошкільний  заклад  завідувач Фозекош Наталія Степанівна. Разом з нею прийшли працювати в дитсадок:
Сігетій А.Ю.; Любка Ж.І.; Богдан О.І.; Орос А.Й.; Алексик Н.С. Смоленська А.П.
Які допомогли керівнику створити заклад затишним для наших вихованців.

Облаштували три вікові групи: одну ясельну та дві садикові. З 12-ти годинним перебуванням. В яких виховувалося 94 дитини.

Групові приміщення повністю забезпечені меблями та ігровим обладнанням, розвивальне середовище дитячого садка організовано з урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим особливостям. За роки існування садочка педагогічні працівники на чолі з керівником досягли творчих успіхів.

У січні 2022 році було відремонтовано та відкрито додатково три групи і взагальному нараховувалося 6 вікових груп: дві ясельні, одна молодша, одна середня та дві старші. Одна з груп (середня) інклюзивна. З 12-ти годинним перебуванням.

Колектив розширився, були прийняті нові працівники, а саме: Сігетій М.І., Вереш А.Я., Андрашко Д.В., Попович А.С., Іллейш В.С.

Наразі в садочку виховується і навчається 112 дітей. Віком від 2-ох до 6-ти років.
Навчально-вихований процес здійснює 15 педагогічних працівників. Двоє з яких перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку.