Олешницький ЗДО № 2

Свято "Осінне шоу"та виставка поробок з природнього матеріалу.

Світлина від Олешницький дошкільний навчальний заклад 2.Світлина від Олешницький дошкільний навчальний заклад 2.Світлина від Олешницький дошкільний навчальний заклад 2.Світлина від Олешницький дошкільний навчальний заклад 2.Світлина від Олешницький дошкільний навчальний заклад 2.
23 жовт. 2018

Виставка поробок з природнього матеріалу "Ходить гарбуз по городу"

Вже традицією стало в нашому садочку влаштовувати різноманітні виставки, цьогоріч в нас була виставка різноманітних поробок з природнього матеріалу,дякуємо всім батькам за те що постаралися і разом з дітками виготовили таку красу.
5 лют. 2018

Методичне об"єднання вихователів груп молодшого дошкільного віку.

Майже кожного року у нас в садку проводяться методичні об"єднання ось і цього разу у нас відбулося цікаве заняття.
4 лют. 2017

"Родинне свято"

Родина. Просте слово але скільки в цьому слові тепла, ласки, та любові. Змалечку наші педагоги прививають дітям любов до всього прекрасного,але найцінніші знання діти отримують в колі своєї родини.
25 вер. 2016

Майстер-клас на тему "Лялька-мотанка Берегиня"

З нагоди св"яткування дня дошкілля в нашому садку відбувся невеличкий концерт для персоналу дошкільного закладу а також майстер-клас для батьків та дітей по виготовленню ляльки -мотанки Берегині.
23 трав. 2014

Випускний

Прощання із садочком відбудеться в Олешницькому ДНЗ№2 23 травня 2014 року.
17 квіт. 2014

Свято Пасхи.

15 квіт. 2014

Свято Писанки

Наближається величне свято Великдень!І в нашому садочку не обійдеться без підготовки та святкування.Тож запрошуємо лбатьків разом з нами втілити в реальність дитячі мрії і намалювати писанку разом з своїми дітьми.
27 вер. 2013

День дошкільника

У нашому садочку 27 вересня відбудеття свято для всіх працівників дитячого садка.