Олешницький ЗДО № 2

Олешницький заклад  дошкільної освіти  №2

Виноградівської міської ради Закарпатської області

Раді вітати Вас на сайті нашого садочка

Ми раді запропонувати Вам інформацію про роботу нашого закладу, ознайомити з концепцією розвитку дошкільної установи, кадровим складом працівників, навчально-методичними матеріалами.

Сподіваємось, що наш сайт буде корисний як батькам вихованців нашого садочку так і всім.

Гімн

Виховуючи дітей, нинішні батьки виховують майбутню історію нашої країни, а значить і історію світу.

Наші діти - це наша старість. Правильне виховання - це наша щаслива старість, погане виховання - це наше майбутнє горе, це наші сльози, це наша провина перед іншими людьми.
Антон Семенович Макаренко

Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості.
Василь Олександрович Сухомлинський

Діти відразу і невимушено освоюються зі щастям, бо вони самі по природі своїй - радість і щастя.
Немає на землі гімну урочистіше, ніж лепет дитячих вуст.

Дитина - це прийдешнє.
Віктор Марі Гюго

Дитячий стан душі проходить через усе наше життя - саме воно спонукає нас шукати сенс життя, шукати Бога.

Батько, який намагається змінити свою дитину, не починаючи з себе, не просто марно втрачає час, але дуже жорстоко ризикує.
Володимир Леві

Будьте самі і людиною і немовлям, щоб вчити дитину.
Вашими словами ви не обдурите дитини; не слова ваші буде вона слухати, а ваш погляд, ваш дух, який володіє вами.
Володимир Федорович Одоєвський

23 жовт. 2018
Виставка поробок з природнього матеріалу "Ходить гарбуз по городу"
Вже традицією стало в нашому садочку влаштовувати різноманітні виставки, цьогоріч в нас була виставка різноманітних поробок з природнього матеріалу,дякуємо всім батькам за те що постаралися і разом з дітками виготовили таку красу.
5 лют. 2018
Методичне об"єднання вихователів груп молодшого дошкільного віку.
Майже кожного року у нас в садку проводяться методичні об"єднання ось і цього разу у нас відбулося цікаве заняття.
4 лют. 2017
"Родинне свято"
Родина. Просте слово але скільки в цьому слові тепла, ласки, та любові. Змалечку наші педагоги прививають дітям любов до всього прекрасного,але найцінніші знання діти отримують в колі своєї родини.